Ogłaszamy narodziny strony

Ogłaszamy narodziny strony

Od dzisiaj aktywna jest nasza nowa strona internetowa. Zapraszamy by ją odkrywać i z niej korzystać. Jeśli widzisz coś co mogłoby zostać udoskonalone, możesz śmiało Nas o tym poinformować.

Dziękujemy, że jesteś z Nami.

Korzystając również z okazji przesyłamy w tym poście tekst o naszej działalności, który pojawiła się u Nas facebookowym fanpage’u.

“Witajcie Kochani
Z wielką radością przedstawiamy Wam nasz ukochany projekt muzyczny PRAHUMIRA. Od tej pory będziemy koncertować i dzielić się z Wami cudownymi dźwiękami pod tą nazwą.

Pomysł współpracy przybył do nas wraz z poznaniem. Początkowo przedstawiliśmy się jako Mowa Jedności (uniwersalna mowa jaką jest dźwięk. Mówiąca o Jedności, którą się staliśmy wraz z budząca się/rosnącą w nas miłością do siebie). Chcąc jednak dotrzeć dalej i głębiej nazwa ewoluowała i zmieniła swą formę. Łącząc to co dla nas ważne – Prawdę, Dźwięk, Miłość i Radość, powstała PRAHUMIRA, która swoją intencją pragnie szerzyć te wartości dalej.

Zapraszamy Was do poznania nas, naszej misji i muzyki na naszą stronę internetową www.prahumira.pl. Goszcząc na niej możecie posłuchać naszej muzyki oraz wejść w naszą bajkę i historię. Jeśli poczujecie i będziecie mieli ochotę tworzyć ją wspólnie z nami, z przyjemnością spotkamy się z Wami na koncertach i sesjach przez nas organizowanych.

Do zobaczenia i miłego doświadczania”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *