Dźwięk jest wszystkim. 

Jest z nami od naszego początku, naszych narodzin. Towarzyszy nam już przez całą drogę życia.

Otula w każdej przestrzeni, jest w szeleszczących liściach, pieśniach strumienia, burzy, deszczu, naszych okrzykach radości i złości. Westchnieniach, smutkach i zachwytach. Wszędzie wibruje, kreuje i nas spotyka. Przejawiając się poprzez pieśni, koncerty, czy rozmowy tworzy obrazy, odczucia, smaki, zapachy, które zostają już zapisane w nas na zawsze. 

Potrafi nas uspokoić, jak i pobudzić. To jakimi dźwiękami się otaczamy ma znaczenie dla nas, naszego ciała, umysłu i ducha. 

Masaż dźwiękiem, który polecam i w którym się specjalizuje jest cudownym doświadczeniem, które pomaga naszej istocie się uspokoić i dostąpić błogości. Jest dla każdego innym, wyjątkowym, indywidualnym spotkaniem z dźwiękiem i sobą samym. W zależności od bieżącego stanu, odczucia w trakcie podróży będą się różnić, nigdy nie ma dwóch takich samym masaży. W każdym jednak przypadku ciało się rozluźnia, umysł staje się czystszy, a w duchu gości spokój. 

Z każdym kolejnym spotkaniem poznajemy siebie jeszcze szerzej i dalej.

Instrumenty, które używam podczas sesji, są bezpośrednio przykładane do ciała, bądź działają tylko w przestrzeni naszych ciał subtelnych. Dzięki czemu ich wibracje działają głęboko na strukturę ciała. W efekcie nasze komórki harmonizują się, czyli dostrajają się do odpowiednich drgań harmonicznych. Powoduje to odprężenie, a ciało dostaje cudowną możliwość samodzielnego uzdrawiania.

Proces uzdrawiania zachodzi na wielu płaszczyznach – ciało, umysł, Duch. W pierwszej kolejności mózg odzyskuje połączenia nerwowe. Wpływa to na odczuwanie, jasność i koncentrację. Umysł się wycisza i tworzy przestrzeń do pełnego czucia ciała, pełnego bycia w tu i teraz i doświadczania przyjemności z teraźniejszości. Ciało odzyskuje swobodny przepływ, który często blokowany jest poprzez zastałe energie spowodowane tłumieniem emocji w przeszłości. Praca z dźwiękiem pozwala poznać tę emocję i rozpuścić ją w akceptacji, szacunku i miłości do swojej istoty. 

Dzięki aktywizacji tego procesu, który powstaje podczas masażu oraz połączenia z odpowiednią dietą, ruchem fizycznym i zmianą postrzegania cała Twoja istota jest w pełni gotowa na usunięcie wszelkich blokad i dostaje szansę na samouzdrowienie. Duch może zaistnieć i w lekkości się przejawiać. 

Przy pracy z dźwiękiem prowadzi mnie intuicja, dzięki której poprzez wibrację ciała fizycznego otrzymuję wgląd w głęboko ukryte rejony Nas samych i pomagam odzyskać połączenie ze świadomością swojej Duszy. Wszelkie informacje, które uzyskam podczas masażu, chętnie Ci przekażę, abyś dzięki temu już we własnej przestrzeni mógł pracować dalej nad uwalnianiem ciała, umysłu i ducha.

Moim zadaniem jest, abyś poczuł/a się dobrze, w pełni zrelaksowany/a, wolny/a i lekki/a.

Niezmiernie ważne jest dla mnie, aby pokazać Tobie jak pięknie jest czuć się błogo, spokojnie i radośnie. Jak pięknie jest być w pełni obecnym, w tu i teraz. I jak takie odczuwanie otwiera bramy do samopoznania, swoich prawd. I jak dzięki takiemu byciu z łatwością można rozpuścić ograniczające Cię iluzje, abyś w pełni mógł rozwinąć swój potencjał, który jest w Tobie i mógł wznieść się na wyżyny Twego pięknego świata. 

Osobiście sporo podróżuję i bywam, co jakiś czas w innych miejscach, więc potrzebne jest umówienie się z odpowiednim wyprzedzeniem. Jeżeli jesteś zainteresowany/a tą niezwykłą podróżą w głąb siebie, napisz proszę maila, abyśmy mogli ustalić dogodny termin:

kontakt@prahumira.pl