mDSC_5729

Każda historia zaczyna się tak samo.

Z symfonii miłości,
w wodzie powstajesz,
otulony bezpiecznie w łonie kołysany.

Ułóż swe ciało,
niech czuje się swobodnie.
Poczuj swe ciepło,
siebie całego.

A z gotowością,
intencją serca wypełniony,
nabierz delikatnie powietrza
i wydaj swój oddech uwolniony.

Od tej pory każdy doświadcza innego.
Dla siebie najpiękniejszego,
dla siebie najważniejszego.
Udaje się w swą wyjątkową podróż.

Poprzez tylko swoją prawdę
kreuj, uważnie poznawaj,
zanurzaj się w sobie i poddawaj.

DSC_5731

Jako Kasia i Mieszko zapraszamy Cię na Nasz wspólny koncert. Gramy i tworzymy w miłości.

Nazywamy się Prahumira. Z jednej strony Pra jako Prawda, Pramatka, czyli Ziemia, a z drugiej Ra jako Radość, Światło. Obie strony połączone Dźwiękiem (Hu) i Miłością (Mi).

Pomagamy i wspieramy istoty w doświadczaniu pełni życia i realizacji potencjału poprzez dźwięk. 

Koncerty, które razem tworzymy, to nasza najbogatsza forma, którą oferujemy. Łączymy ze sobą przeróżne instrumenty ze świata, dlatego też dotykamy wielu przestrzeni w nas samych. Od mocno ukorzeniających Nas dźwięków, jak didgeridoo czy bęben. Po wzniosłe i otwierające jak harfa kryształowa i handpan. 

W koncertach przechodzimy przez różne krainy. Towarzyszą temu rozmaite odczucia. Możemy poczuć się jak w łonie matki Ziemi, albo jak stoimy na szycie góry, bądź wznosimy się ponad chmury. Muzyka ma charakter spokojny, jak i czasem dynamiczny.

Całość koncertu tworzymy w intencji miłości, zdrowia, spokoju i radości dla Wszystkich, z którymi kreujemy tą podróż. Dzięki temu, że łączymy energię męską i żeńską równoważymy również te energie w każdym z uczestników. 

Zapraszamy Cię, aby doświadczyć koncertu na żywo. Sprawdź Nasze wydarzenia publiczne lub skontaktuj się z Nami. Wspólnie możemy zorganizować prywatny koncert w Twojej wymarzonej przestrzeni. Jeśli jesteś tym zainteresowany, napisz proszę, abyśmy mogli umówić się na rozmowę telefoniczną:

kontakt@prahumira.pl