Zgadza się. Stworzenie swojego wymarzonego wydarzenia, które będzie przez wszystkich gości chwalone przez lata, wymaga kluczowych, niezapomnianych momentów.

Wszyscy byliśmy na przyjęciach, spotkaniach, czy konferencjach, na których za wiele się nie działo. Były przegadane, niestety czasem na siłę. Po nich byliśmy zmęczeni i wdzięczni, że już się skończyło, a swój obowiązek pojawienia się na nim został w końcu spełniony. Gdyby ktoś się Nas zapytał, co było ciekawego na tym wydarzeniu, byśmy odpowiedzieli z pewnością w głosie: NIC.

Jednak można przyjść na wydarzenie, poczuć gęsią skórkę i powiedzieć głośno WOW. To było naprawdę świetnie zorganizowane wydarzenie. Z łatwością możemy wskazać, co nam się na nim podobało i co nas zainspirowało. Jednym z takich punktów, bazując na doświadczeniach po spotkaniach, w którym miałem przyjemność już uczestniczyć, jest muzyczna sesja na magicznym instrumencie, jakim jest handpan. Handpan to wyjątkowo młody instrument powstały w 2001 roku. Posiada wyjątkowe brzmienie, które wprawia słuchaczy w szczególnie błogi nastrój.

Dźwięki te dodają uroku do Twoich ważnych momentów, które celebrujesz. Goście mogą posłuchać brzmień, które sprawiają, że jest się bardziej wypoczętym, zrelaksowanym i lepiej skoncentrowanym. Jest to dla nich coś bardzo nowego i zachwycającego. Rozmowy, pomysły czy zabawa przebiegają dzięki temu z lekkością. 

Sesja handpan na Twoim wydarzeniu sprawi, że będzie ono niezapomniane. Napisz proszę wiadomość mailową, by umówić się na rozmowę telefoniczną. Omówimy Twoje wydarzenie i zaplanujemy w jaki najlepszy sposób możemy je muzyczną sesją uświetnić:

kontakt@prahumira.pl