Grając na handpanie spotykam się często z dwoma wypowiedziami:

– Uwielbiam tę muzykę i dźwięk tego instrumentu mnie zachwyca.
– Na co dzień rzadko jestem zrelaksowana/zrelaksowany. A tutaj te dźwięki działają cuda.

Tak też się to z resztą u mnie zaczęło. Kiedy usłyszałem tego konkretnego handpana po prostu wiedziałem i czułem, że należy go sprowadzić do swego miejsca zamieszkania i razem zacząć grać.

A kiedy gram, dźwięki handpana działają na mnie w wyjątkowy sposób. Przestrzeń się zmienia, ciało jeszcze bardziej się rozluźnia, myśli znikają, a poczucie wolności i nastrój błogości rozkwita.

Odczuwając to u siebie wiem, że podobnie lub nawet jeszcze mocniej może być u innych osób.  Z każdym nowym koncertem, sesją relaksacyjną czy wystąpieniem na ulicy dostaję kolejne potwierdzenia. Dlatego też czuję powołanie, by docierać z tym do osób, które potrzebują relaksu, czują bardzo ten instrument i chcą podarować sobie lub bliskim wyjątkową sposobność, by zadbać o swoje samopoczucie.

Istnieje możliwość, by taką sesję relaksacyjną stworzyć u Ciebie w domu lub w zaprzyjaźnionym miejscu. Osobiście sporo podróżuję i bywam, co jakiś czas w innych miejscach, więc potrzebna jest organizacja jej z odpowiednim wyprzedzeniem. Proszę o kontakt mailowy, by umówić się na rozmowę telefoniczną. Wspólnie ustalimy dogodny dla Nas czas sesji:

kontakt@prahumira.pl